Fotografie

Co pro mě fotografie představuje?

Fotografie – Vášeň – Život

Žít znamená vášnivě milovat to co dělám.

Focení jako takovému se věnuji již od 13 let. Nyní to ted bude 10 let co běhám po světě s kamerou v ruce. Za tu dobu jsem fotil s velkým množstvím lidí na spoustě místech. Nemám jeden vyhraněný styl a to z důvodu, že se s každým modelem/kou pokouším o něco jedinečného – unikátního. Něco, kde člověk bude sám sebou a kde se bude cítit dobře. Jen tak jsem schopen zachytit sílu okamžiku a sílu osobnosti ve své plné kráse.

Zaměřuji se na focení ve stylech Glamour, Fashion, Fitness, Wedding a Lifestyle. Příležitostně na základě dohody fotím i na sportovních a kulturních akcích.

Glamour

  • Tento tip focení je určen všem ženám, které chtějí svůdnými fotkami překvapit milého, či potěšit se sama. Fotky jsou plné emocí a svůdnosti, v různém typu sexy prádla, kožešiny, šperky. Interiér či exteriér.

Fashion

  • Zde vytváříme vizuální ztvárnění příběhu, kde je primární produkt avšak atraktivita a vzhled modela/ky jde ruku v ruce a výsledné fotografie tak představují jak marketingové tak umělecké dílo. Interiér či exteriér.

Fitness

  • Focení pro závodníky či klasické gym rats kteří cvičí pro vlastní potěšení. Možnost focení v ateliéru před plátnem či po domluvě s majitelem fitness centra ve fitness dle vašeho výběru.

Wedding

  • Svatební focení. Den který si chcete navždy pamatovat a mít zachycené jak ty nejkrásnější momentky ze svatby, tak mít nějaké umělecké fotky ze studia, přírody nebo města.

Lifestyle

  • Typ focení pro které je podstatné prostředí a nálada, kterou zachycujeme. Jde o využití rekvizit, tak aby výsledná fotografie působila přirozeně, zároveň nás provázela jakýmsi příběhem a působila na nás umělecky a esteticky příjemně. Exteriér.